Tagasiside
Trükimustriga puu...
«Eelmisel aastal ostsi ...»


Merike, Nõva

Müügitingimused

Nov'Elégance'i veebilehe omaja ja veebipoes müüja on Novapetra OÜ (reg nr 12400294, KMKR EE101895635).

Asukoht: Kivinuka tee 3,Vääna-Jõesuu, Harju maakond, 76901, Eesti

Eesti Kontaktandmed: e-post info@novelegance.com, tel +372 5103390.

Kasutades seda veebilehte, nõustute järgmiste reeglite ja tingimustega.

Käesolevad tingimused on müügilepinguks veebipoest ostva isiku (edaspidi ostja) ja Novapetra OÜ (edaspidi müüja) vahel.

Meie veebipoest ostes nõustute nende tingimuste kohaldamisega.

Müüjale jääb õigus muuta hindu ja käesolevaid tingimusi igal ajal sellest ette teatamata. Juba esitatud tellimuste hindu või sõlmitud lepinguid ühepoolselt ei muudeta.

Ostmine ja tasumine

Kaupade kirjeldused ja hinnad on avaldatud iga vastava kauba juures. Kõik hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad 20%-list käibemaksu.

Valige sobivad kaubad välja ja lisage ostukorvi määrates ka toote koguse ja suuruse, kui vaja. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehekülje päises.

Kui kõik vajalikud tooted on ostukorvis, siis liikuge järgmisele lehele ja valige kauba kättesaamisviis ning täitke täpselt kõik väljad. Tärniga * tähistatud väljade täitmine on tellimiseks kohustuslik.

Kinkekaardi puhul sisestage kinkekaardi kood vastavasse lahtrisse. Kui ostu summa (koos saatmiskuludega) on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis saab ostja kinkekaardile alles jäänud summat kasutada järgmisel korral. Kinkekaart kehtib üks aasta jooksul pärast selle eest tasumist.

Müüja e-poes saab tasuda:

 • Pangalingi vahendusel (ainult Eestis)
 • Arvega
  • Konto nimi : Novapetra OÜ
  • Konto number (Swedbank): EE652200221056594792
  • Konto number (Cooppank): EE294204278624156605
 • Krediitkaardiga (ainult Soomes)

Enne tasumist kontrollige üle, et valitud tooted, kogused ja hind on õiged.

Valige sobiv makseviis ja kinnitage tellimus, seejärel suunatakse Teid edasi valitud maksekeskkonda (v.a juhul, kui maksate arvega). Järgige täpselt seal antavaid juhiseid. Enne makseviisi valimist peate nõustuma e-poe müügitingimustega.

NB! Pangalingiga maksmisel vajutage kindlasti pärast makse sooritamist nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul teie tellimust ei aktiveerita.

NB! Arvega maksmisel saadetatkse pakk teele pärast maksekinnituse laekumist. Kui kahe päeva jooksul ei ole ostu eest tasutud, siis tellimus tühistatakse.

Pärast makse kinnitamist saadame sisestatud e-posti aadressile tellimuskinnituse.

Kinkekaart

Kinkekaardi saab osta veebipoest. Kinkekaardi miinimu summa on 10€. Kinkekaart kehtib üks aasta jooksul pärast selle eest tasumist. Kinkekaardi eest raha ei tagastata.

Avamiskampaania kinkekaart väärtusega 10€ on kehtiv kolme kuu jooksul pärast e-posti teel saadetud kinnitust.

Kauba saatmine

Nov'Elégance'i veebipoest saadetakse kaupa Eesti ja Soome piires.

Kauba kättesaamiseks on kaks võimalust:

 • Itella SmartPOST pakiautomaat: Eesti piires - hind 2.85 €; paki saatmine Soome - hind 7.90€. Valides SmartPOSTi, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.
 • Itella SmartKULLER Eesti piires. Hind 5,25 € Kuller toob paki Eesti piires otse teie poolt antud aadressile.

Kauba saatmise aeg Tellimus saadetakse välja harilikult 1-3 tööpäeva jooksul. Teatame teile kindlasti, kui tellimust ei ole võimalik 3 tööpäeva jooksul saata.

Pärast kauba üleandmist transpordipakkujale hakkavad kehtima Itella SmartPOST OÜ poolt kehtestatud tähtajad, mille kohta saab täpsemat infot Itella veebilehelt.

Kontrollige alati hoolikalt üle, et kõik tellimuse tegemisel sisestatud andmed oleksid õiged. Vigade korral võib tellimus hilineda või üldse kaotsi minna.

 

Lepingust taganemise õigus

Vastavalt seadusele on ostjal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis tagastada.

Ostja peab kauba müüjale tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.

Kui olete lepingust taganenud ja kasutamata kauba meile tagasi saatnud, tagastame teile kauba eest tasutud summa 14 päeva jooksul taganemisteate kättesaamisest.

Kauba tagastamise saatmiskulu kannab ostja. Müüja ei hüvita tagasisaatmise kulusid.

Lepingust taganemiseks kasutage palun tüüpvormi http://novelegance.ee/tagastuse-vorm

Tarbija õiguskaitsevahendid

Tarbijal on õigus pöörduda kohtuvälise kaebusi ja vaidlusi lahendava organi poole. Vastavad juhised leiate Tarbijakaitseameti veebilehelt.

Kvaliteet

Enne kauba postitamist kontrollime kõik tooted alati üle. Juhul kui te siiski avastate kaubal defekti, ei tohi toodet kasutada ning esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul kättesaamisest, tuleb meile sellest e-posti teel teatada.

Me ei hüvita ega asenda defektiga tooteid, kui neid on juba kasutatud.

Väga oluline on hoolega järgida kodulehel ja kaubaga kaasas olevaid kasutamisjuhiseid.

Vastutuse piiramine

Kasutajad peavad hoolega järgima tootel toodud kasutusjuhiseid ning Müuja ei vastuta kahjude eest, mis tekkisid nende juhiste mittejärgimise tõttu.

Kuna veebilehe sisu ja tarkvara arendatakse pidevalt edasi, siis võib juhtuda, et veebipood ei ole ajutiselt kättesaadav või süsteemis. Vabandame selle eest ette ning anname parima veebilehe taastamiseks.

Vastutus ja õigused

Selle veebilehe kasutamine ja õiguslikud teated veebilehel põhinevad Eesti Vabariigi õiguse järgi. Müüja ja ostja vahelised vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on ostjal õigus pöõrduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseameti, tarbijakaebuste komisjoni ja/või Harju Maakohtu poole.

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Novelegance @ 2024 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee